Kalamış Marin Ltd.

Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

KALAMIŞ MARİN TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1993 yılında halen bulunduğu kalamış fener caddesi no 49 fenerbahçe adresinde faaliyetine başlamış olup 2010 yılı sonunda Pendik Marintürk marinada şubesini açmıştır. Esas amacı ithal ve yerli yat malzemeleri satışı olan firmamız son yıllarda teknelerin bakım ve tadilat konularınıda etkinlikleri arasına katarak hizmet yelpazesini dahada genişletmiş bulunmaktadır. Firmamız malzeme satış ve uygulamalarnda her türlü garanti ve güvenceyi müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca danışmanlık hizmetide veren firmamız bu amaç doğrultusunda ülkemizin yat malzemeleri satışı ve uygulamaları konusunda öncü firmalarndan biri haline gelmiştir.

Dünyanın en kaliteli yat malzemeleri üreten ünlü kuruluşlarının ve bu kuruluşların yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile seçilmiş ürünlerinin satışını yürüten firmamız teknik destek konusundada yardımcı ve aracılık yapmaktadır.

KALAMIŞ MARİN sektöründe gerçekleşen her türlü değişikliği yakından takip ederek, müşterilerine daha iyi hizmet verme gayret ve azmindedir. Konusunda uzman satış ve teknik elemanları ile kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürecektir.